O mnie

Nazywam się Julia Zaraś-Kellas i jestem fizjoterapeutką.

Mgr Julia Zaraś-Kellas (PWZFz 68783) jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Fizjoterapia oraz Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku Technik Masażysta. Od czasu skończenia studiów bez przerwy pracuje manualnie z pacjentem. Absolwentka najnowszych szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej i narzędziowej. Doświadczenie kliniczne zdobywała w placówkach medycznych, w sektorze publicznym jak i prywatnym, zajmując się szczególnie pacjentem ortopedycznym. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody terapii manualnej, elementami treningu funkcjonalnego. Do pacjenta podchodzi w sposób holistyczny (całościowy) i zawsze szuka przyczyny problemu. Szczególnie zajmuje się pacjentami z schorzeniami narządu ruchu, po urazach, kontuzjach, ze zmianami przeciążeniowymi. Stawia na aktywną pracę z ciałem i edukację pacjenta. Zdobytą wiedzę medyczną, dopełnia szkolenie instruktorskie nauczyciela Jogi, wierząc ze ciało i duch to integralna całość.

Julia Zaraś-Kellas

Możecie się do mnie zgłaszać w przypadku: Bólu i dolegliwości kręgosłupa i stawów obwodowych, Urazów/kontuzji stawu skokowego/kolanowego, Kompleksowej fizjoterapii po rekonstrukcji ACL, operacje łąkotki, Fizjoterapii profilaktycznej, Pracy i mobilizacji blizny, Zaburzeń funkcji obręczy kończyny górnej, Dolegliwości bólowych lub zaburzeń funkcji stawów - nieznanego pochodzenia, Rehabilitacji przed/po operacyjnej, Napięciowych bólów głowy.

Moje metody pracy to: terapia manualna, terapia wisceralna, terapia mięśniowo-powięziowa, kinesiotaping.

Zarezerwuj wizytę już teraz!

Julia-Zaras-zaswiadczenie-kifJulia-Zaras-Kellas-dyplom-astanga-vinyasa-yogaJulia-Zaras-certyfikat-rehakursy-aktywnosc-fizyczna-kobiet-w-ciazyJulia-Zaras-Kellas-certyfikat-FRSc-dry-needlingJulia-Zaras-certyfikat-rehaintegro-pinoterapia