O mnie

Nazywam się Radosław Gałan i jestem fizjoterapeutą (nr PWZFz 19943).

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Posiadam 10 letnie doświadczenie kliniczne, które zdobyłem podczas pracy w szpitalach oraz w licznych placówkach medycznych. Pomimo ogromnej wiedzy ciągle się rozwijam, uczestniczę w szkoleniach i kursach. Jestem również studentem Akademii Osteopatii. W pracy z pacjentami skupiam się na odnalezieniu przyczyny problemu i skutecznym wyeliminowaniu go.

mgr Radosław Gałan Fizjoterapeuta

Możecie się do mnie zgłaszać w przypadku: bólów i urazów kręgosłupa oraz stawów obwodowych, bólów i urazów mięśni, ścięgien oraz więzadeł, bólów i zawrotów głowy, drętwienia kończyn, dolegliwości brzusznych, dolegliwości stawów skroniowo-żuchwowych, bruksizmu.

Moje metody pracy to: terapia manualna, terapia wisceralna, terapia mięśniowo-powięziowa, terapia stawów skroniowo-żuchwowych, kinesiotaping.

Zarezerwuj wizytę już teraz!

Certyfikaty-Radosław-Gałan-prawo-wykonywania-zawoduCertyfikaty-Radosław-Gałan-Kregosłup-osteopatycznyCertyfikaty-Radosław-Gałan-Kregosłup-osteopatyczny-mod-2Certyfikaty-Radosław-Gałan-Kregosłup-osteopatyczny-mod-3Certyfikaty-Radosław-Gałan-Kregosłup-osteopatyczny-mod-4Certyfikaty-Radosław-Gałan-Tkanki-miekkie-w-praktyceCertyfikaty-Radosław-Gałan-Tkanki-miekkie-w-praktyce-Warsztat-PraktycznyCertyfikaty-Radosław-Gałan-FDM-mod-1Certyfikaty-Radosław-Gałan-FDM-mod-2Certyfikaty-Radosław-Gałan-Manipulacje-Nerwowo-MiesnioweCertyfikaty-Radosław-Gałan-koncepcja-PNFCertyfikaty-Radosław-Gałan-medycyna-osteopatyczna